...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pazardan mak mı alıyorsun ?

YazarMesaj
Mic-TrAmP
YöNeTiCi
YöNeTiCi
Mic-TrAmP

Erkek
İş/Hobiler : Web site kurumu, Futbol , Pc

Pazardan mak mı alıyorsun ? Empty
MesajKonu: Pazardan mak mı alıyorsun ?   Pazardan mak mı alıyorsun ? Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 4:15 pm

bir arkadaşımın internet kafesinde yoğun olduğu zamanlarda ona yardım ediordum.... sürekli gelen bir bayan müşteriden hoşlanmaya başladım emmevelakin bir türlü cesaretimi bulup da konuşamamıştım... kafeye sürekli gelen bir başka erkek müşteride bu bayan müşterinin yanındaki masaya oturdu.. ve sürekli benden içecek bir şeyler istiyor yada kulaklıkta bir sorun var şunda, bunda sorun var diyerek yanına çağırıyordu ( bu da aslında benim işime geliyor sürekli kızı görmüş oluyordum ve ayrıca bu fırsatı yakalıyıp ekranını kolaçan ederken msn adresini ofrotladım )... ertesi gün oldu ve erkek müşteri yine geldi ve yanına beni çağırdı

müşteri: furkan!

efendim.

müşteri: bir gelirmisin..

ok.(yanına gittim)

müşteri: dün kız nasıldı? güzel di dimi?

evet

müşteri: tanıyormusun

hayır tanımıyorum ama tanışacağım....

müşteri: seni gebertirim haa...

neden?

müşteri: o benim oğlum.. bak kafanı kırarım..

nasıl yani?

müşteri: ben hoşlanıyorum ondan..

eee ne yapabilirim...

müşteri: hem ben onun adını biliyorum, nerede oturduğunu biliyorum sen biliyormusun?

hayırda... bunları bilmen sana ait olduğunu göstermezki. ne lan bu pazardan mal mı alıyorsun...
http://www.bitanem-b.tr.gg

Pazardan mak mı alıyorsun ?
1 sayfadaki 1 sayfası