...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alex-Aragones gerginliği

YazarMesaj
Mic-TrAmP
YöNeTiCi
YöNeTiCi
Mic-TrAmP

Erkek
İş/Hobiler : Web site kurumu, Futbol , Pc

Alex-Aragones gerginliği Empty
MesajKonu: Alex-Aragones gerginliği   Alex-Aragones gerginliği Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 9:25 pm

Alex-Aragones gerginliği Alex03cl4
Samandıra Tesisleri´nde ilginç görüntüler vardı dün.
Samandıra Tesisleri’nde ilginç görüntüler vardı dün. Oyuncularıyla yaptığı toplantıdan sonra takımın ağabeyi Roberto Carlos’u bir kenara çeken teknik direktör Aragones, Sambacı’yla uzun süren bir görüşme yaptı. Tecrübeli hoca, daha sonra aynı konuşmayı, takımdan ayrı çalışan Kaptan Alex’le de yapmak istedi. Ancak koşusunu bitiren Sambacı, doğruca soyunma odasının yolunu tuttu. Bunu gören Aragones, oyuncusunun ardından hızlı adımlarla içeri gitti ancak kendisini yakalayamamış olacak ki, kısa süre sonra tek başına geri döndü. Bu arada konunun bazı internet sitelerinde haber yapılması üzerine bir açıklama yapan Alex, bu tip haberlerden rahatsızlık duyduğunu belirterek, “Adeta yemeden içmeden kesildim. Lütfen beni rahat bırakın. Takımın patronu Aragones. Biz de onun dediklerini yapıyoruz. Onun dediklerinin dışında birşey yapma lüksümüz yok. Ben, verilen program doğrultusunda çalışıp içeri gittim. Daha sonra da hocamla hiç görüşmedim” dedi.
http://www.bitanem-b.tr.gg

Alex-Aragones gerginliği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aragones gitsin, Parreira gelsin