...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Peygamber Efendimiz S.A.S Vasiyeti

YazarMesaj
Mic-TrAmP
YöNeTiCi
YöNeTiCi
Mic-TrAmP

Erkek
İş/Hobiler : Web site kurumu, Futbol , Pc

Peygamber Efendimiz S.A.S Vasiyeti Empty
MesajKonu: Peygamber Efendimiz S.A.S Vasiyeti   Peygamber Efendimiz S.A.S Vasiyeti Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 12:45 am

MEDINE-I MUNEVVEREDEN GELEN BU VASIYETNAMEYI OKUYUNUZ VE OKUTUNUZ.!!!!!!!

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIMMedine-i Munevvere´de Turbe-i Serif Hatibi Seyh Ahmet Diyorki:Vallahulazim bu vasiyetnamede zerre kadar yalan yoktur. Bir Cuma gecesinamazimi eda edip uyumaya varmistim.Harem-i serif tarafindan; Ya seyhAhmet diye bana bi nida geldi. Lebbeyk ya RASULLALLAH deyip PEYGAMBEREFENDIMIZ (S A V )´in Sahsini gordum.RASULLALLAH (S A V ) EFENDIMIZsoyle devam etti: Ya Seyh Ahmet!...ALLAH –Ü TEALA huzurunda yuzumkalmadi.Sana haber veriyorumki, gecen Cumadan bu Cumaya kadar 16000kisi öldu.Iclerinden bir tek Musluman cikmadi. Gelenlerin ameldefterlerini kara ve sol elinde gordum.Ya Seyh Ahmet!... Evvela AnaBabalarina asi oldular ve zekatlarini men ettiler.Haci olup haramyemeyi adet ettiler.Herkes nefsinden baska birsey dusunmedi. Yuzlerindehaya kalmadi. Dunya mali ile nasip olan tartilarina hiyanet etmeyi adetettiler. Ya Seyh Ahmet !... Benim ummetlerime haber eyle yaptiklarigunahlardan tovbe ve istigfar etsinler, namaz kilsinlar, zekatvermesini adet etsinler. Ya Seyh Ahmet ummetlerime haber eyle, Kiyametalametleri zuhur ediyor.Hak Teala´ya asi olmasinlar.Cok yakin birzamanda, 3 gece gunes tutulacak.3 gunden sonra magripden dogup, masrikabatacak. Kuran-i Kerim insanlarin gozune gozukmeyecektir.Ummetime soylegunahlarina tovbe etsinler. Yakin bi zamanda Isa(a.s)´in inmesizuhuredecek. Ya Seyh Ahmet!... Ummetlerime haber eyle, Kudret kalemiyleher kim bu vasiyetnameyi bir koyden bir koye, bir kazadan bir kazaya,bir ileden bir ile,bir devletten bir devlete gonderirse Huzur-uMahserde gunahlari affedilir.Hazret-i MUHAMMED MUSTAFA (S A V )`yisahsi ilegormus olur.Kim vasiyetnameyi isitipte yazmazsa,bir koye veyabaska yere gondermezse, yuzu kara ola.Turbe-i Serif´in Hatibi SeyhAhmet 3 defa yemin edip,VALLAHULAZIM bu vasiyetnamede yanlis bir bilgiverirsem, bu dunyadan obur dunyaya imansiz gideyim dedi. 15 gundeMedine-i Munevvere´de yazilmis olup; TUM MUSLUMANLARA gonderilmistir
http://www.bitanem-b.tr.gg

Peygamber Efendimiz S.A.S Vasiyeti
1 sayfadaki 1 sayfası