...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CigicigiBinder ( SETuPLa Mp3 Le resim ile trojen birleştir !!! ) videolu anlatım

YazarMesaj
ByMiLiTaN
YöNeTiCi
YöNeTiCi
ByMiLiTaN

Erkek

CigicigiBinder ( SETuPLa Mp3 Le resim ile trojen birleştir !!! ) videolu anlatım Empty
MesajKonu: CigicigiBinder ( SETuPLa Mp3 Le resim ile trojen birleştir !!! ) videolu anlatım   CigicigiBinder ( SETuPLa Mp3 Le resim ile trojen birleştir !!! ) videolu anlatım Icon_minitimePtsi Şub. 09, 2009 11:41 pm

Bu program belirttiğiniz dosyaları birleştirir.Yarattığınız tümleşik dosyayı kurbanınıza yolladığınız zaman bütün dosyalar eşzamanlı olarak açılır. Mesela herhangi bir trojanın serverını bir resimle birleştirip kurbanımıza yollarsak kurbanımız dosyayı açtığında sadece resim açılacak ve kurbanımız olaydan şüphelenmeyecektir. Trojanınızın serverını istediğiniz bir dosya ile birleştirebilirsiniz, bu dosyanın exe olup olmaması kesinlikle önemli değildir.

Binder link 1 : Web Hosting - Dedicated Server

Binder link 2 : RapidShare: Easy Filehosting

videolu anlatım için link : http://www.turkojan.net/yeni.htm

CigicigiBinder ( SETuPLa Mp3 Le resim ile trojen birleştir !!! ) videolu anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» pcye girme (full anlatım)__
» msn resim calma
» İki Resim Arasındaki Fark
» MSNDE DEWAMLI RESİM DEĞİŞTİR
» Ashampoo Photo Commander 6.20 bir resim işleme ve düzenleme yazılımıdır