...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İşkence ama dayak yiyorum

YazarMesaj
Mic-TrAmP
YöNeTiCi
YöNeTiCi
Mic-TrAmP

Erkek
İş/Hobiler : Web site kurumu, Futbol , Pc

İşkence ama dayak yiyorum Empty
MesajKonu: İşkence ama dayak yiyorum   İşkence ama dayak yiyorum Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 4:14 pm

Kedilerden ve kurbagalardan cok korkuyorum neden mi?

İlkokul 3.sınıftayken 9 yaşındayken işte yavru kedileri bi arkadaşımla beraber boyunlarindan agaca baglayip kum torbasi misali tekmelerdik hep bikeresindede 4.kattan aşagiya attim biraz duraksadıktan sonra koşarak kaçtı ve bunda gercekten 4 ayagi üstüne düşücekmi diye denemiştim!

Yine o yaşlardayken once ne kadar kurbaga varsa topluyodum hepsini salca kutularinin icine bu olayi 4-5 arkadaş yapiyorduk bizden yaşca büyük bi abi yaptıryodu bunu bize ben ilk başta korkup elime almadigimda alana kadar tokatlamişti beni!

Neyse büyük bi agac vardi onun alti bizim ameliathanemizdi 2tane cola şişemiz (hani eskiden şişe colalar vardi işte onlardan), pamugumuz 3tanede iğneli şırıngamız , mintaks kutumuz ve 1 tanede mandalımız vardi!

oncelikle bi kurbagayi tenekeden çıkariyordum benden daha küçük birine kaçmasin diye kurbagaya hafifce ayagıyla başını bastırmasini soylüyordum daha sonra o ayagiyla bastirdigi icin kurbaganın poposu havaya kalkıyordu zaten sonra pamukla poposunu siliyordum, şırıngayı alıp şişelerde bulunan suyu çekiyordum ve onu kurbagaya batırıp suyla dolduruyordum kurbaganin icini balon gibi şişiyordu zaten ve tekrar pamukla siliyordum..

arkadaş ayagını cektiginde kurbaga hiçbiyere kıpırdayamiyordu zaten ve onu alıp beton bi zemine koyup koca bi taşı üzerine bırakıyordum ve resmen meyve suyu kutusu patlar gibi ses çıkariyordu tabiki hayvan sizlere ömür:(
Daha sonra sopalarla falan hayvanin parçalarini bu böbregi bu kalbi falan diye arkadaşlara tanınıp mintaks kutumda biriktiriyodum..Ve operasyonu bitiriyordum..
Okadar rahat okadar sadislikmişki bide üstüne bi keresinde patlattığım kurbaganın icinden karafatma böcegi ciktigindada ''vah canim daha yeni kahvalti yapmış''diye espiri yapip gülüşüyorduk arkadaşlarla:( (nasil bi espiri anlayışıysa artık)

Evet ne derseniz kabulüm nasıl bi psikolojidir bilmem ama şimdi kedi ve kurbagalardan cok korkuyorum aslında hareket eden her canlidan böcek falan irkililiyorum hepsinden:((
http://www.bitanem-b.tr.gg

İşkence ama dayak yiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» en son kimden dayak yediniz:D