...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cani anneden şok itiraflar 10 AYLIK BEBEĞİ BARBEKÜDE BİŞİRMİŞLER

YazarMesaj
Mic-TrAmP
YöNeTiCi
YöNeTiCi
Mic-TrAmP

Erkek
İş/Hobiler : Web site kurumu, Futbol , Pc

Cani anneden şok itiraflar 10 AYLIK BEBEĞİ BARBEKÜDE BİŞİRMİŞLER Empty
MesajKonu: Cani anneden şok itiraflar 10 AYLIK BEBEĞİ BARBEKÜDE BİŞİRMİŞLER   Cani anneden şok itiraflar 10 AYLIK BEBEĞİ BARBEKÜDE BİŞİRMİŞLER Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 4:22 pm

10 günlük bebeklerini önce boğup sonra da cesedini barbeküde yakan üniversiteli çiftin polise verdikleri ifadeler dudak uçuklattı. Cani anne, “Bebeğin cesedini valizle İstanbul’dan Kırklareli’ne götürdük. Mesut cesedi barbeküye koymuş, daha çabuk yansın diye üzerine benzin döküyordu” dedi.

Kırklareli’de üniversite okurken evlilik dışı ilişki sonucu doğan 10 günlük bebeklerini boğup öldürdükten sonra cesedini barbeküde yakan ve küllerini de evlerinin bahçesine savuran Mesut Başaran ile Aslı Kuran, 3 yıl sonra polise gelen bir ihbar sonucu yakalanıp, cezaevine konuldu. İfadelerinde işledikleri vahşeti bütün ayrıntılarıyla anlatan Başaran ile Kuran, polisi bile dehşete düşürdü.

Çocuğu öldürüp ilişkiyi bitirdim

Bebek katili olma sürecinin nasıl işlediğini soğukkanlılıkla anlatan Mesut Başaran, “Üniversite’de okurken Aslı ile tanıştım. Kaçamak ilişki sonucu Aslı hamile kaldı ve 2004 yılında doğum yaptı. Ailelerimiz ‘evlenin’ dedi ve biz de aramızda nişanlandık. Ama ortada bir bebek olduğu halde, Aslı ile evlenmeyi bir türlü kabullenemedim. Birlikte olduğumuzda bakire değildi. Kendime böyle bir kadını eş olarak alamayacağıma karar verdim. Ben de bebeği öldürüp ilişkiyi bitirmeye karar verdim” dedi.

Bebek benim istediğimi yaparım!

Üniversİte bittikten sonra İstanbul’a yerleşip burada kendisine yeni bir hayat kuran ve yedi ay önce de başka biriyle evlenen Aslı Kuran da, korkunç cinayeti nasıl işlediklerini en ince detayına kadar anlattı. Yakalandıktan sonra polisteki ilk sorgusunda, “Bebek benim, istediğimi yaparım” diye bağıran ve bütün soruları yanıtsız bırakan Aslı Kuran, daha sonra her şeyi itiraf etti. Soğuk kanlılığıyla kendisini sorgulayan polisin kanını donduran genç kadın, şunları söyledi:

Siirt’e gidip gizlice doğurdum

“Benimle evlenmek istemeyen Mesut Başaran’dan hamile kaldım. Bebeği aldırmakta gecikince durumu Mesut’a bildirdim. O da beni doğuma yakın bir zamanda Siirt’teki bir arkadaşının yanına yolladı. Mesut’un arkadaşı hastanenin laboratuvar bölümünde çalıştığı için bana yardımcı oldu. Buradaki hastanede gizli doğum yaptım. Doğurduğum erkek bebekle birlikte Siirt’ten İstanbul’a döndüm. Mesut Başaran bebeği gördü ve bir kaç gün sonra da bebeği öldüreceğini söyledi. Ailelerimiz evlenmemizi beklerken, Mesut planlar yapmaya başladı”

Küllerini bahçeye savurduk!

“BİR gece ansızın Sefaköy’deki arkadaşımıza oturmaya gittik. Bebek de yanımızdaydı. Benden 10 günlük adı bile konmamış oğlumuzu alıp üst kata çıktı. Daha sonra yanımıza geldi ve birlikte o evden ayrıldık. Meğer bebeği üst katta boğarak öldürmüş. Evden çıktıktan sonra bebeğin cesedini bir valize koyup Kırklareli’ye, okul döneminde öğrenci evi olarak kiraladığım eve gittik. Burada ben telefonla konuşurken Mesut da aldığı içkileri içiyordu. Bir ara balkondan yanık et kokusu gelmeye başladı. Bakmak için gittiğimde Mesut, barbekünün içine bebeğin cesedini koymuş, ceset alevler içinde yanıyordu. Daha çabuk yansın diye üzerine benzin döktü. Kısa bir süre sonra bebekten geriye küller kaldı. Külleri alıp bahçeye attık. Biz de birkaç gün sonra o evden ayrıldık.”

Ailemize ‘Surların dibine bıraktık’ dedik

Aslı Kuran ile Mesut Başaran, bebeklerinin küllerini bahçeye savurduktan bir kaç gün sonra Kırklareli’den ayrılıp, İstanbul’a geldiler. Başaran, yolda Aslı Kuran’a, “Ailelerimize bebeği Topkapı’da surların dibine bıraktığımızı ve ilişkimizin bittiğini söyleyeceğiz” dedi. Başaran ayrıca, “Başka türlü bir şey ağzından çıkarsa seni öldürürüm” diye de tehditte bulundu. Ve konu bu şekilde kapandı.

Aslı yedi ay önce başkasıyla evlendi

Aslı Kuran, okulu bitirip İstanbul’da iş yaşamına atıldı. Özel bir şirkette kalite kontrol müdürü olarak çalışmaya başlayan ve bir daha da Mesut Başaran’la görüşmeyen Aslı, yedi ay önce başka biriyle evlendi. Mesut Başaran da bu yıl okulu bitirmeye karar vermişti. Okulda son derslerini vermeye çalışırken bir anda karşısında polisleri bulunca şok geçirdi. Polis, üç yıl sonra gelen bir ihbar mektubu üzerine önce Mesut Başaran’ı ardından da suç ortağı Aslı Kuran’ı gözaltına aldı.
http://www.bitanem-b.tr.gg

Cani anneden şok itiraflar 10 AYLIK BEBEĞİ BARBEKÜDE BİŞİRMİŞLER
1 sayfadaki 1 sayfası