...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çok etkilendim

YazarMesaj
Mic-TrAmP
YöNeTiCi
YöNeTiCi
Mic-TrAmP

Erkek
İş/Hobiler : Web site kurumu, Futbol , Pc

Çok etkilendim Empty
MesajKonu: Çok etkilendim   Çok etkilendim Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 4:27 pm

Çok etkilendim ve bu haberi buraya taşımak istedi.

Gaziosmanpaşa'da İlknur İslam ile 4 ve 1.5 yaşlarındaki çocuklarının katil zanlısı Okan Ç, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Polisteki ilk sorgusunda cinayetleri itiraf eden ve hap içtiğini söyleyen Okan Ç, mahkemede suçlamaları reddetti. Ancak İlknur İslam'ın üzerindeki kan örneğiyle DNA'sı tutan katil zanlısı, tutuklanmaktan kurtulamadı. Polis, cinayetle ilgili tüyler ürperten bilgilere ulaştı.

Gaziosmanpaşa Kazım Karabekir Mahallesi 831. Sokak'ta 21 Aralık 2008'de meydana gelen olayda İlknur İslam, 4 yaşındaki oğlu Yusuf Batuhan İslam ve 1,5 yaşındaki kızı İnci Melek İslam bıçaklanarak öldürülmüştü. Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin sürdürdüğü titiz çalışma sonucu katil zanlısı Okan Ç. yakalandı. Polisteki ilk sorgusunda cinayeti itiraf eden katil zanlısı, avukat eşliğinde alınan resmi ifadesinde susma hakkını kullandı. Katil zanlısının polise verdiği sözlü ifadesinde duyanların kanını donduran yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

"İlknur bana yalvardı"
İlknur İslam'ın tanıdığı için kendisini eve aldığını, birlikte çay içip sohbet ettiklerini belirten Okan Ç, evde yalnız olduklarına inandıktan sonra yanında götürdüğü bıçağı çıkarttığını söyledi. Okan Ç, boğazına bıçak dayadıktan sonra genç kadından evdeki paraları ve ziynet eşyalarını istediğini belirtti. Okan Ç'nin ifadesine göre, İlknur İslam katiline evdeki tek değerli eşyanın cep telefonu olduğunu söyledi, "Evde para veya altın yok. Bu cep telefonunu al, bizi de rahat bırak" diye yalvardı. Okan Ç, yanındaki iple genç kadının ellerini bağladı,bağırmaya başlayınca da onu bıçakladı. Yere düşen genç kadını hareketsiz kalana dek bıçaklamayı sürdürdü.

Polisi ağlatan an
İlknur İslam'ın ardından 1.5 yaşındaki İnci Melek'in yanına giden Okan Ç. önce küçük kızı sonra da 4 yaşındaki ağabeyi Yusuf Batuhan'ı boğazlarından bıçakladı. Okan Ç, boğazından bıçakladığı İnci Melek'in sürünerek kendisine üç metre uzaklıktaki annesi İlknur İslam'ın kucağına gittiğini ve annesine sarıldığnı anlattığında, polis memurları gözyaşlarını tutamadı. Okan Ç ise "Küçük kızın yaşadığını görünce yanına gidip öldüğüne emin oluncaya kadar boğazını kestim" diye konuştu.

Baba Tahsin'in elbiselerini giydi
Yapılan soruşturmada katil zanlısı Okan Ç, İlknur İslam'ı bıçaklarken yaralandığını, evden çıkarken şüphe çekmemek için İlknur İslam'ın eşi Tahsin İslam'ın elbiselerini giydiğini, kanlı elbiselerini de bir poşete koyup yanına aldığını anlattı.

Doğal gazı açık bırakmış
Evden ayrılırken delilleri yok etmek için doğal gaz vanasını açtığını anlatan Okan Ç, "Cep telefonunu ve kanlı elbiselerimi alıp evden ayrıldım. Amacım daireyi havaya uçurup herkesi evdekilerin doğalgaz patlaması nedeniyle öldüğüne inandırmaktı" dedi.

Ya bunun bir insan olduğuna inanmak ne kadar güç biliyor musunuz? 1.5 yaşındaki bir yavruya nasıl kıyarsın ya sen acımadan hele ki annesine kadar sürünerek gidip kucakladıktan sonra. Hiç mi vicdanın yok, hiç mi insanlıktan nasibini almadın? Neden uğraşıyoruzki AB'ye girmek için bunlar için mi? En ağır işkenceleri yaparak bir süre yaşatsınlar en olmadık şeyleri uygulasınlar gene de az. Hem burada hem de ahirette cezasını çekmesini diliyorum.
Desenize hayvanlar bizden daha medeni.
http://www.bitanem-b.tr.gg

Çok etkilendim
1 sayfadaki 1 sayfası