...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

windows XP

YazarMesaj
Mic-TrAmP
YöNeTiCi
YöNeTiCi
Mic-TrAmP

Erkek
İş/Hobiler : Web site kurumu, Futbol , Pc

windows XP Empty
MesajKonu: windows XP   windows XP Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 9:15 pm

Windows XP'nin Windows 98'e göre ne gibi üstünlükleri olduğunu kendiniz görün. Gerçek hayattan alınan ve genel görevlerin Windows XP'de, Windows 98 Second Edition'a göre ne kadar kolay gerçekleştirildiğini gösteren animasyonları izleyin. Windows XP'nin size nasıl daha fazla yardımcı olacağını, daha hızlı çalışmanızı ve masaüstünüzün daha düzenli olmasını sağlayacağını öğreneceksiniz.

Daha fazlasını görmek ister misiniz? Windows XP/Windows 98 Karşılaştırma ve Windows XP/Windows 95 Karşılaştırma videolarına göz atın.

--------------------------------------------------------------------------------

Yardım'ın Kullanımı
Windows 98 yalnızca önemli özellikleri içeren bir Yardım'a sahip. Windows XP, çevrimiçi ve çevrimdışı Yardım'a erişebilmenizi sağlayan kapsamlı bir aracı, Yardım ve Destek Merkezi'ni sunuyor. Sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak bir arkadaşınız veya destek uzmanı ile birlikte Internet üzerinden de bağlanabilirsiniz.
Bağlantı hızınızı seçin: 300 Kbps | 56 Kbps (ses yok)

Başlat Menüsünün Kullanımı
Windows 98 Başlat menüsündeki programlara ulaşmak için iç içe menülerden geçmekten yoruldunuz mu? Windows XP en sık kullandığınız öğeleri öne ve merkeze koyarak, tek bir tıklatmayla erişebilmenizi sağlıyor.

Görev Çubuğunun Kullanımı
Beşten fazla öğe açtığınızda Windows 98 ekranınızın altındaki bütün o küçük düğmelerin üzerlerindeki yazıları okumak zorlaşır. Rahat kullanılabilen gruplama özelliği ve kolay kullanım özelliklerine sahip Windows XP görev çubuğu ile tanışın.
http://www.bitanem-b.tr.gg

windows XP
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Windows Xp Serialler
» Windows'un Bilinmeyen 37 Uygulaması
» Windows’u Format Atmadan Silmek
» 11 Harf Yazarak Wİndows Tamir EdeLim
» WİNDOWS REGEDİT AYARLARI VE BAZI İPUÇLARI