...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sansar beta kavgasıyla ilgili karşılıklı açıklamalar

YazarMesaj
Mic-TrAmP
YöNeTiCi
YöNeTiCi
Mic-TrAmP

Erkek
İş/Hobiler : Web site kurumu, Futbol , Pc

sansar beta kavgasıyla ilgili karşılıklı açıklamalar Empty
MesajKonu: sansar beta kavgasıyla ilgili karşılıklı açıklamalar   sansar beta kavgasıyla ilgili karşılıklı açıklamalar Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 7:17 pm

sansar

Berk sen şeref..z ve haysiyetsiz bi insansın.Albümüne mi kuburuna mı ne y*rrağıma reklam yapacaksan s*ktir git kendin yap.Bi daha benim anama bacıma küfrederken millet,verdiğim tepkilerle dalga geçme seni bilemiyceğin biçimlere getiririm.Böyle hamleler yapmadan gelip bana soracaksınız seni de yanında kileride yakın - uzak tanımaz kim varsa s*kerler.Ondan sonra Sansar piskopat olmaya çalışıyo.Hayır kardeşim ben mutlu olmaya çalışıyorum.Alem g*t. G*toğlanı.Bana ulaş seni s*kerim. Herkezin görebiliceği videoya herkezi görebiliceği blog. Denyo adam ol biraz,usulunu bil işin, ne nası yapılır birilerine sorulur sorulmaz onu bil.Adamlığının gramajı 3ü geçseydi hassas olurdun.Biz orda yanlızdık.Sen arkadaşlarının yanında çıt çıkartamıycaksın.Eminem kadar şeklin olmadan Eminem olma. Y****.

ok özür dilerim herkezden. bu blog yayınlanması gerekli olduğu için yayınlandı. o gün benim hassas olduğum değerlere hakaret edildi.Kimse bununla dalga geçemez arkadaşım da kardeşim de.bidaha 20 yaşında adamlar sempati toplamak için 10 yaşında çocuk gibi davranmasın.
server( pit10) sen napıyon a**** k****

Betanın cevabı ise:
Herkese selamlar,
Yarattığım Mc Kubur tiplemesi ile Ankara'da konser verirken,Sansar'ın o zamanki ruh halini vebaşına gelenleri bilmeden,kötü niyetli düşünmeyip yaptığım bu öykünmeyi bilenlervardır,bilmeyenler vardır.Amma velakin kötü düşüncelere yol açması nedeniyle bu video'yu kaldırdık.Bilmeyenlerin bilenlere anlatmasına gerek olmayan bu konu üzerinde Sansar ile yüzyüze konuştuk.Ondan özür diledim çünkü olayın böyle olabileceğini düşünmedim.Mizah anlayışım bazen kırıcı olabiliyor.Ayrıca oradaki konuşma doğaçlama olarak karakterime büründüğüm tarzda biçimlenmiştir;bu yüzden yeterince düşünmedim.

Özünde Rıfat'ta iyi çocuktur
http://www.bitanem-b.tr.gg

sansar beta kavgasıyla ilgili karşılıklı açıklamalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resim, Grafik, Tasarım ile ilgili yardımcı kaynaklar ve siteler