...Gençlik PayaşıM...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

servet yalanladı

YazarMesaj
Mic-TrAmP
YöNeTiCi
YöNeTiCi
Mic-TrAmP

Erkek
İş/Hobiler : Web site kurumu, Futbol , Pc

servet yalanladı Empty
MesajKonu: servet yalanladı   servet yalanladı Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 6:51 pm

Servet yalanladı

Galatasaray'ın savunma oyuncusu Servet Çetin hakkında çıkan haber için kulübün resmi internet sitesinden şu açıklamayı yaptı:

"Bugün Vatan gazetesinde yayınlanan ve kullanmadığım ifadelerin benim sözlerimmiş gibi anlaşılmasına neden olan “Hakemler bizi kolluyor” başlıklı yazıda geçen ifadelerin bana ait olmadıklarının bilinmesini isterim.

Tayfun Bayındır ile Milli Takım kampında yaptığımız söyleşi boyunca yalnızca not tutmakla yetinen yazar, aklında kalan fikirleri daha sonra istediği gibi kurgulamış; sonuçta yazısını ne karakterime, ne profesyonel anlayışıma ne de tecrübeme uygun düşmeyeceği kesinlikle aşikâr, bana ait olmayan cümleler kurarak oluşturmuştur.

Bu hayali cümlelerin yanı sıra, yazıda geçen düşünceler de bana ait olmadıklarına göre yazara ait olmalıdır. Ancak bu tarza anlayış göstermem ve tepkisiz kalmam da mümkün değildir.

Bu yazı profesyonel sporcuların son dönemde röportaj vermekten kaçınmalarının nedenlerine gayet iyi bir örnek teşkil etmektedir.

Her geçen gün gazete sayfalarında bir yenisine rastladığımız bu yazıların muhatap aldığı sporcuları yasal yollara başvurmak zorunda bırakacağı unutulmamalıdır"
http://www.bitanem-b.tr.gg

servet yalanladı
1 sayfadaki 1 sayfası